گذاشتن گل محمدی خشک کاشان در یخچال موجب تبدیل آن به سم خطرناکی می شود

قرن هاست که مردم از گلبرگ های گل رز برای تهیه چای و دمنوش هایی استفاده می کنند که به هضم غذا کمک می کند. با این حال، می‌توانید گلبرگ‌های گل رز تازه یا خشک شده را به سالاد، سوپ و دیگر غذاها اضافه کنید تا طعم و مزه و مواد مغذی بیشتری داشته باشید.

بنابراین دفعه بعد که احساس کردید کمی نفخ کردید، به سراغ چند گل رز بروید!

گل محمدی خشک کاشان می تواند به عنوان آنتی بیوتیک موضعی استفاده شود. اگر بریدگی یا خراش دارید، ممکن است برای کمک به سرعت بخشیدن به بهبودی، به دنبال درمان موضعی آنتی بیوتیکی باشید.

با این حال، آیا می دانستید که گلبرگ های گل رز می توانند به عنوان یک آنتی بیوتیک طبیعی نیز استفاده شوند؟ گلبرگ های رز حاوی ترکیباتی هستند که به مبارزه با عفونت کمک می کند و باعث بهبودی می شود.

برای استفاده از گلبرگ های گل رز به عنوان آنتی بیوتیک، کافی است آنها را به صورت پودر درآورید و روی ناحیه آسیب دیده بمالید. همچنین می توانید با مخلوط کردن پودر با h پماد گلبرگ رز درست کنید.

گیاهان دارویی

همانطور که می بینید، فواید شگفت انگیز بسیاری از گلبرگ های رز خشک شده وجود دارد. بنابراین دفعه بعد که یک دسته گل رز دیدید، آنها را فقط به عنوان گل های زیبا تصور نکنید.

در عوض، آنها را به عنوان کابینت طبیعت در نظر بگیرید. از تقویت سیستم ایمنی شما گرفته تا مبارزه با التهاب، این گلبرگ‌های کوچک یک مشت قوی هستند.

از گل رز برای طعم دادن به کومبوجا استفاده کنید. گل رز خشک یک افزودنی عالی به کامبوچا است. برای طعم دادن به کومبوچا، گلبرگ های گل رز را باید به تخمیر دوم اضافه کنید.

۱ قاشق غذاخوری گلبرگ خشک شده گل رز را به حدود ۳ تا ۴ فنجان کومبوچا اضافه کنید. پس از اتمام تخمیر دوم، گل رز را صاف کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.