کیسه زباله اتوکلاو باعث از بین رفتن پرندگان می شود

نایلون یا کیسه زباله اتوکلاو را با اضافه کردن یک کراوات چرخشی که در واقع در سال 1923 توسط جورج هینسون ساخته شد، بهبود بخشید.

این پیچ‌بندها همان مکانیزم‌هایی هستند که برای کیسه‌های نان استفاده می‌شد.
پلاستیک زباله در سال 1997، یک سرایدار سابق بیمارستان کشف کرد که چگونه یک کیسه ساده می تواند به جلوگیری از لیز خوردن کیسه زباله در داخل قوطی کمک کند .

از گره زدن روزانه صدها گره در کیسه های زباله، سرایدار می دانست که چگونه گره مناسب می تواند به روشی بسیار سریعتر و کارآمدتر برای استفاده از کیسه های زباله منجر شود.

سرایدار وسیله‌ای ساخت که به طور غریزی کیسه زباله اضافی را در قسمت بیرونی قوطی جمع‌آوری کرد و آن را در جای خود محکم کرد.

کیسه
برای دریافت بهترین کیسه های زباله با پلیمر AAA تماس بگیریداز آشپزخانه هری واسیلیک مخترع وینیپگ گرفته تا تقریباً هر ساختمان و خانه در ایالات متحده، تاریخچه کیسه های زباله همه ما را تحت تأثیر قرار می دهد.

و اینکه آیا به دنبال صرفه جویی در هزینه برای بهترین کیسه های زباله تجاری هستید ، قابل اطمینان ترین کیسه های با کیفیت پیمانکاری را سفارش دهید ، یا برای هر منظور دیگری روکش های قوطی پیدا کنید.

AAA پلیمر نیازهای شما را برآورده می کند.
برای ممیزی رایگان استفاده از کیسه زباله، همین امروز با AAA Polymer تماس بگیرید.
یک حسابرسی رایگان بوش قوطی دریافت کنیدبرای درخواست ممیزی و مشاوره رایگان بوش قوطی این فرم را ارسال کنید.

کیسه زباله ( انگلیسی بریتانیا )، کیسه زباله ، سطل زباله ، کیسه زباله ( انگلیسی آمریکایی ) یا گونی زباله یک کیسه یکبار مصرف است که برای نگهداری زباله های جامد استفاده می شود

. چنین کیسه هایی برای پوشاندن داخل ظروف زباله مفید هستند تا از پوشیده شدن داخل ظرف با مواد زائد جلوگیری شود. امروزه بیشتر کیسه ها از پلاستیک ساخته می شوند و معمولاً سیاه، سفید یا سبز هستند.
کیسه های پلاستیکی روشی پرکاربرد، راحت و بهداشتی برای حمل زباله است. کیسه های زباله پلاستیکی نسبتاً سبک هستند و به ویژه برای زباله های نامرتب یا مرطوب مفید هستند.

همانطور که معمولاً در مورد زباله های مواد غذایی صدق می کند، و همچنین برای بسته بندی زباله ها برای به حداقل رساندن بو مفید هستند.

کیسه های پلاستیکی اغلب برای پوشاندن زباله ها یا ظروف زباله یا سطل ها استفاده می شود. این کار با جلوگیری از تماس ظرف با زباله، بهداشتی نگه می دارد.

پس از پر شدن کیسه در ظرف با زباله، کیسه را می توان از لبه های آن بیرون کشید، بسته و با حداقل تماس با مواد زائد بسته شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.