کتری و قوری لعابی گلدار که جوشاندن چای در آن موجب آلوده شدنش می شود

این راهنمای گام به گام به شما نشان می دهد که چگونه از کتری و قوری لعابی گلدار چای به درستی استفاده کنید و همچنین موارد مهمی را که باید هنگام دم کردن انواع چای به خاطر داشته باشید را پوشش می دهد!

ممکن است فکر کنید استفاده از کتری چای بسیار ساده است، اما هنگام گرم کردن آب برای تهیه چای فنجانی عالی باید عوامل دیگری را در نظر بگیرید. بنابراین به خواندن ادامه دهید تا این مراحل و ملاحظات را برای کتری های اجاق گاز و همچنین کتری های چای برقی یاد بگیرید.

نکاتی که باید هنگام جوشاندن آب برای چای خود در نظر بگیرید. یکی از مهم‌ترین نکاتی که هنگام دم کردن چای باید در نظر داشت این است که هر نوع چای برای طعم مطلوب به دمای آب متفاوتی نیاز دارد، اما عوامل دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر گرفته شود مانند:

تمیزی کتری چای شما. آبی که استفاده می کنید. زمان خیس شدن. دستورالعمل های مناسب دمای چای.
دمای مناسب چای برای انواع مختلف چای می تواند از 140 درجه فارنهایت تا 212 درجه فارنهایت یا 60 درجه سانتی گراد تا 100 درجه سانتی گراد متغیر باشد.

کتری

انتخاب کتری چای مناسب تنها بر اساس اولویت است. برخی از افراد استفاده از کتری های اجاق گاز را ترجیح می دهند، در حالی که برخی دیگر استفاده از کتری های برقی را ترجیح می دهند.

بعداً، هم یک کتری اجاق گاز و هم یک کتری چای برقی را پیشنهاد می کنیم که تمام ویژگی هایی را که در مورد آن صحبت می کنیم، برآورده می کند. بنابراین اگر به دنبال یک کتری چای جدید هستید، حتما آنها را بررسی کنید!

یک کتری چای اجاقی معمولی دماسنج یکپارچه ندارد. حتی اگر دماسنج آشپزخانه خود را داشته باشید، لازم نیست، فقط داشتن یک دماسنج داخلی راحت است تا به شما کمک کند به راحتی و کارآمد به دمای آب مورد نظر برسید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.