معامله املاک نوساز مناطق تهران

آیا مناطق مختلف تهران را می شناسید؟ وضعیت خرید و فروش املاک در این مناطق چگونه است؟ در کدام منطقه می توان املاک نوساز را با قیمت مناسب تری تهیه نمود؟
شهر تهران، برای بسیاری از افرادی که به دنبال ایجاد تغییرات در زندگی خود هستند، گزینه ی اول مهاجرت است. چرا که بیشترین تمرکز امکانات رفاهی، درمانی، ورزشی، تفریحی و… در این شهر واقع شده و به همین دلیل به پر جمعیت ترین شهر ایران تبدیل شده است. بدین ترتیب دور از ذهن نیست که افراد بخواهند برای داشتن زندگی بهتر به تهران بیایند و زندگی جدیدی را در این شهر آغاز کنند.
تهران از 22 منطقه شهرداری تشکیل شده است که وضعیت املاک هرکدام از مناطق با دیگری متفاوت است. ضمن آنکه از لحاظ امکانات موجود نیز، تفاوت هایی در بین مناطق مختلف مشاهده می شود. بیشترین میزان امکانات را در شمال شهر تهران شاهد هستیم. به همین دلیل همه تمایل دارند محل زندگیشان در این منطقه از تهران باشد.
البته نمی توان گفت شمال یا اصطلاحا بالاشهر تهران را کاملا مشخص کرد. اما شاید درصد توسعه یافتگی و وجود امکانات مختلف در هر ناحیه را بتوان ملاکی برای تشخیص بالا و پایین شهر تهران در نظر گرفت. این ملاک به وسیله ی 22 شاخص مورد بررسی قرار می گیرد که اشتغال، تراکم نسبی، بیمارستان و مراکز بهداشت و درمان، فضاهای تفریحی، مراکز آموزشی و… از جمله ی این شاخص ها هستند.
برخی از محله های تهران که اغلب در منطقه ی یک واقع شده اند، ساختمان های لوکس و مدرن را در خود جای داده اند که در این محله ها قیمت یک واحد نوساز، چندین برابر قیمت آپارتمان در مناطق دیگر است.
جهت کسب آگاهی از چگونگی وضعیت املاک به منظور خرید آپارتمان نوساز در مناطق 22 گانه ی تهران، بهتر است از یک کارشناس که در این حوزه اطلاعات کافی دارد، بهره بگیرید.
منبع: ویلا و املاک ایران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.