لباس بیمارستانی صورتی الودگی ها را دور می کند

همیشه  لباس بیمارستانی صورتی  به اینجا هدایت می شود برای لباس هایی که توسط پرسنل مراقبت های بهداشتی به عنوان تجهیزات حفاظت فردی می پوشند، به لباس پزشکی مراجعه کنید.

لباس بیمارستانی که توسط یک بیمار جوان پوشیده لباس بیمارستان، که گاهی اوقات به آن لباس جانی یا جانی می‌گویند.

به‌ویژه در کانادا و نیوانگلند،  «یک تکه لباس بلند گشاد است که در بیمارستان توسط کسی که در حال انجام یا انجام عمل جراحی است، پوشیده می‌شود می توان از آن به عنوان لباس بیماران بستری استفاده کرد.

روپوش های بیمارستانی که بیماران می پوشند به گونه ای طراحی شده اند که کارکنان بیمارستان بتوانند به راحتی به بخشی از بدن بیمار که تحت درمان است دسترسی داشته باشند.

لباس

روپوش بیمارستانی از پارچه ای ساخته شده است که می تواند در برابر شستشوی مکرر در آب گرم، معمولاً پنبه ای مقاومت کند و در پشت با نوار چسب بسته می شود. روپوش‌های یکبار مصرف بیمارستانی ممکن است از کاغذ یا پلاستیک نازک، با بسته‌های کاغذی یا پلاستیکی ساخته شوند.

برخی از روپوش ها دارای گیره هایی در امتداد بالای شانه و آستین هستند، به طوری که می توان روپوش را بدون ایجاد اختلال در خطوط داخل وریدی در بازوهای بیمار درآورد.

روپوش‌های کاغذی مستعمل بیمارستانی با عفونت‌های بیمارستانی مرتبط هستند که می‌توان با دفع مناسب از آن جلوگیری کرد.

یک مطالعه کانادایی با بررسی بیماران در پنج بیمارستان نشان داد که 57 درصد می‌توانستند لباس‌های بیشتری زیر کمر بپوشند، اما تنها 11 درصد بیشتر از یک مانتو می‌پوشیدند. پزشکانی که این نظرسنجی را انجام می‌دهند، گفتند که نباید به روپوش نیاز داشت مگر اینکه ضروری باشد.

دکتر تاد لی، از بیمارستان رویال ویکتوریا در مونترال، اگرچه ارزان‌تر و راحت‌تر شسته می‌شوند، گفت که لباس‌های روپوش ضروری نیستند، مگر اینکه بیمار بی‌اختیاری باشد یا در قسمت پایین بدن آسیب دیده باشد. لی گفت، در غیر این صورت، پیژامه یا لباس معمولی ممکن است قابل قبول باشد.

مطالعاتی در مورد به روز کردن لباسی که برای اولین بار در زمانی که بیشتر بیماران مجبور بودند در رختخواب بمانند استفاده شده است، انجام شده است، اما زمانی که بیماران از تخت بیرون می‌آیند، برای فروتنی طراحی نشده‌اند.

پروفسور NCSU Traci Lamar گفت: “اکنون پزشکان بیماران را می خواهند که سریع بلند شوند و راه بروند.” لباس‌های مجلسی جدید و انواع دیگر لباس‌ها می‌توانند گران‌تر باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.