خوردن پسته تازه با پوست دامغان موجب گوش درد کودکی شد

پسته که در ظرف دربسته، خنک و دور از نور نگهداری می شود، حدود شش ماه نگهداری می شود. همچنین می توان آنها را در یخچال یا فریزر و همیشه در ظرف دربسته نگهداری کرد تا رطوبت نگیرند.

اگر ترد خود را از دست داده‌اند، می‌توان آن‌ها را قبل از خوردن به مدت ۱۵ دقیقه در فر با دمای ۹۵ درجه سانتی‌گراد قرار داد.

پوست پسته تازه با پوست دامغان به طور طبیعی زمانی که میوه رسیده است باز می شود که این روش خوبی برای پرورش دهندگان است که بدانند زمان برداشت چه زمانی است.

بسته به نوع، 50 تا 80 درصد پسته ها به این شکل باز می شوند و بقیه به صورت مکانیکی باز می شوند. این ویژگی به این معنی است که بیش از 75 درصد پسته های تجاری بدون پوست فروخته می شوند که در مقایسه با سایر میوه های روغنی، درصد بالایی است.

روغن پسته خوش طعم عالی است. در غذاهای خوب استفاده می شود، اما به مقدار کم. در آشپزخانه، پسته امکانات زیادی را ارائه می دهد. در یک نسخه شور، می توان آن را به عنوان یک سوپ نوش جان کرد یا همچنین می توان آن را در سس ها، چاشنی ها و دستور العمل های پاستا گنجاند.

پسته

در یک نسخه شیرین، امکان ایجاد دسرهای رنگارنگ و لذیذ را فراهم می کند. به خصوص با میوه های قرمز، عسل یا حتی شکلات خوب می شود. به عنوان پیش غذا آنها را با یک پنیر خوب و مقداری انگور تازه سرو کنید. یا پنیر نرم روی کراکر بمالید و با پسته تزیین کنید.

در سالاد، به عنوان مثال با کاهو بره، پنیر بز و زغال اخته خشک. در صورت تمایل، با یک وینگرت روغن پسته مزه دار کنید. می توان آن را به سس تبدیل کرد تا گوشت برشته، ماهی یا سبزیجات پخته شده را مزه دار کند.

پسته ها را با سیر، جعفری، نعناع، ​​پوست لیمو و پرتقال، روغن زیتون و آب لیمو مخلوط کنید. نمک و فلفل را به مزه اضافه کنید؛ از آن در پر کردن مرغ یا سبزیجات استفاده کنید.
در تاجین ها، این غذاها از گوشت خورش، سبزیجات و میوه تشکیل شده و به آرامی در فر یا روی اخگر پخته می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.