خرید پارچه مبلی جدید یکی از فاکتورهای مهم گرفتن ویزای کانادا می باشد

پارچه اثاثه یا لوازم داخلی یک مبل یا صندلی جدید یک سرمایه گذاری بزرگ است شما نمی خواهید چند ماه پس از رسیدن آن قطعه به درب منزلتان، آن را در ذهن خود قرار دهید.

مواد اشتباهی را انتخاب کنید و متوجه خواهید شد که در حال مبارزه با لکه ها و گرفتگی ها هستید. در رنگ یا الگوی آن اشتباه کنید، و کل اتاق آسیب می بیند.

بنابراین قبل از انتخاب پارچه مبلی جدید ، ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید چه چیزی را از نظر دوام، راحتی و سبک باید در نظر بگیرید. در اینجا نحوه انتخاب پارچه ای که سال ها از زندگی با آن خوشحال خواهید شد را به صفر برسانید.

به هر حال اثاثه یا لوازم داخلی چیست؟
اثاثه یا لوازم داخلی موادی هستند که شامل پارچه، لایی، تار و فنر است – که پوشش نرم صندلی ها، مبل ها و سایر مبلمان را تشکیل می دهند.

این روند در قرون وسطی آغاز شد و در قرون 17، 18 و 19 محبوبیت یافت. در طول سال ها، مواد متنوعی از یونجه گرفته تا موی اسب و پشم مورد استفاده قرار گرفته است. وسایل روکش مدرن از فنرهای فلزی و فوم برای دوام بیشتر استفاده می کنند.

پارچه

در حالی که ممکن است مواد داخلی قابل مشاهده نباشند، اما تفاوت زیادی در راحت بودن قطعه ایجاد می کنند. و اگرچه پارچه را همیشه می توان تغییر داد و ممکن است نیاز باشد، بسته به سایش و پارگی، انتخاب لایه های داخلی با کیفیت بالا کمک می کند تا مطمئن شوید که این قطعه برای سال های آینده دوام خواهد داشت.

میچل گلد و باب ویلیامز، بنیانگذاران شرکت اثاثیه منزل که نامشان را به اشتراک می گذارند، در حالی که پارچه روکشی را خرید می کنید، اجازه دهید نیازهای عملی شما منجر شود.

باب می‌گوید: «ابتدا، در نظر بگیرید که چگونه زندگی می‌کنید و چه کسی از این قطعه استفاده خواهد کرد. “این به شما در مورد نوع ماده ای که باید انتخاب کنید کمک می کند.”

ممکن است ظاهر آن مخمل ابریشمی را دوست داشته باشید، اما در خانه ای که بچه ها یا حیوانات خانگی دارند به سرعت از بین می رود.

قطعاتی که در مکان‌های پر رفت‌وآمد، مانند اتاق‌های نشیمن یا خانواده قرار دارند، به پارچه‌های بادوام نیاز دارند، در حالی که مبلمانی که به اندازه کافی فرسوده نمی‌شوند، مانند میز صندلی اتاق خواب یا تخت‌خواب، می‌توانند هر نوع پارچه‌ای را داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.