خریدن ساعت rolex geneve موجب طلاق زن و شوهری پس از 50 سال شد

به نظر می رسد اولین تولید انبوه به سال 1880 برمی گردد: شرکت Girard-Perregaux در La Chaux-de-Fonds سفارشی از 2000 ساعت مچی را به ارتش امپراتوری آلمان تحویل داد.

احتمالاً اولین بار در طول جنگ بوئر بود که ساعت rolex geneve در عمل خود را به عنوان یک هدف از تجهیزات نظامی ثابت کرد. این تجربیات بعداً به بازار غیرنظامی در انگلستان سرایت کرد.

یک ساعت مچی موقت با اتصال ساعت‌های جیبی به مچ دست توسط بندهای جوش داده شده در ساعت دوازده و شش، یا با اتصال کیس به یک “گهواره” فلزی خاص، به یک چرم یا پارچه با یک قلاب یا گیره به دست می‌آید.

دست و پنجه نرم کردن این دگرگونی به کاربر این امکان را می‌دهد تا با ساعت خود به شیوه‌ای سریع‌تر و عملی‌تر مشورت کند، در حالی که آسیب‌پذیری آن را در برابر ضربه یا سقوط کمتر می‌کند. سیم پیچ در ساعت 3 شروع به قرار دادن جانبی کرد.

با این حال، تعداد زیادی ساعت مچی بسیار قبل از پایان قرن نوزدهم وجود دارد. در ابتدا، این موارد دارای اعتبار بیشتری هستند. بنابراین شرکت سوئیسی Omega اولین ساعت مچی دقیقه‌ای را در سال 18929 تولید کرد.

ساعت

اولین ساعت مچی تولید شده از همین شرکت به سال 190010 برمی گردد. در ابتدا، پوشیدن ساعت روی مچ دست راست کاملاً متداول بود: بنابراین تاج پیچ در پیچ در ساعت 9 ثابت می شد.

اولین ساعت های مچی مردانه عجیب و غریب و حتی بسیار زنانه در نظر گرفته می شوند.

در سال 1904، لویی کارتیه با ساختن یکی از اولین ساعت‌های مچی مدرن برای دوستش آلبرتو سانتوس-دومون، انگیزه واقعی به ساعت‌سازی داد. دلخواه]. این به هوانورد برزیلی اجازه می دهد تا بتواند زمان پرواز را بخواند.

هنگامی که در سال 1906، جمعیت دیدند که سانتوس-دومونت در حال خروج از هواپیمای 14 bis خود در حالی که ساعت خود را چک می کرد تا ببیند آیا او به تازگی رکوردی شکسته است یا خیر، طرفداران او بلافاصله به این ابزار برای اندازه گیری زمان علاقه مند شدند و خواستار آن شدند.

در سال 1914، ساعت مچی هنوز یک چیز جدید بود، اما بسیار گسترده بود.

“نمایشگاه ملی سوئیس در برن تقدیس ساعت مچی با تمام تنوع آن، با تمام غنای آن و با تزئینات متواضعانه و ذوقی است که امکان استفاده از مواد کمی را فراهم می کند. هیچ یک از غرفه داران از مد دستبند اجتناب نکردند. دست زدن به اتفاق نظر! »

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.