حوله تن پوش دخترانه ای که آپارتمان 40 طبقه ای را از آتش گرفتن نجات داد

شرایطی وجود دارد که لازم است حوله تن پوش دخترانه حمام خود را بیشتر از دو بار در هفته بشویید: هر حوله ای که مایع بدن روی آن باشد، باید تنها پس از یک بار استفاده شسته شود.
حوله های بدنسازی که عرق را ترشح می کنند یا حوله هایی که برای چند ساعت در کیف بدنسازی شما مرطوب می مانند، باید پس از یک بار استفاده شسته شوند.
حوله های نگهداری شده در حمامی که معمولاً مرطوب است و کاملاً خشک نمی شوند باید پس از یک بار استفاده شسته شوند. اگر اگزما یا پوست حساس دارید، پس از یک بار استفاده، تمام حوله های خود را بشویید تا از تحریک بیشتر جلوگیری کنید.
شستن مکرر حوله ها و همیشه اجازه دهید قبل از انداختن حوله ها در هوا خشک شوند می تواند از رشد باکتری ها و قارچ های ناخواسته جلوگیری می کند.

متأسفانه حوله های کثیف می توانند ویروس ها، قارچ ها و باکتری ها را پخش کنند. عواقب استفاده از حوله کثیف شامل پوست تحریک شده و احتمالاً گسترش عفونت است. باکتری عامل عفونت استاف روی حوله ها و ملحفه ها پخش می شود.

حوله

هرگز نباید یک حوله را با کسی که نمی‌شناسید یا کسی که مریض است به اشتراک بگذارید. اگر بین دو شستن حوله چند بار دیگر از حوله خود استفاده کنید، آخر دنیا نیست، اما هر چه بیشتر آنها را بشویید، شما و پوستتان سالم تر خواهید بود.

برای تمیزتر نگه داشتن حوله ها:

همیشه قبل از قرار دادن در توده لباسشویی آنها را آویزان کنید تا خشک شوند. حوله‌های خیس را مستقیماً در مانع قرار ندهید. سفید کننده برای از بین بردن میکروب های روی حوله ضروری نیست.
دستورالعمل های محصول برای مواد شوینده لباسشویی را دنبال کنید تا بیشترین کارایی را داشته باشید. این می تواند به معنای تغییر سطح و دمای آب شما باشد.
استفاده از یک تقویت کننده لباسشویی یا اضافه کردن سرکه به چرخه شستشوی خود را در نظر بگیرید. دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی را بخوانید یا با سازنده تماس بگیرید تا مشخص کنید ماشین لباسشویی شما چند وقت یکبار باید ضدعفونی شود. اجرای یک چرخه شستشو فقط با سرکه می تواند باکتری های ناخواسته دستگاه را از بین ببرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.