با مصرف قهوه ترک یک کیلویی با افسردگی خداحافظی کنید

دکتر سیموس ویلتون، متخصص قلب در جانز هاپکینز می گوید: مصرف قهوه ترک یک کیلویی در حد اعتدال با کاهش خطر نارسایی قلبی، دیابت نوع دوم و بیماری عروق کرونر قلب مرتبط است.

به گفته وی، باید مصرف آنها را به دو یا سه فنجان در روز محدود کرد. Yahoo!Finance گزارش داد که Whelton توصیه می‌کند از شیرین‌کننده‌ها، خامه‌ها، شربت‌ها و سایر افزودنی‌هایی که می‌توانند سطح قند را افزایش داده و کالری اضافه کنند، خودداری کنید.

اندازه نیز مهم است اگر می خواهید از مزایای نوشیدن قهوه بهره مند شوید، سهم مناسب را در هر وعده انتخاب کنید و بر تعداد فنجان هایی که در روز می نوشید نظارت کنید.

ولتون توضیح می‌دهد: «برخی از کافی‌شاپ‌های محبوب، اندازه‌های سرو با ۲۴ اونس یا بیشتر قهوه دارند، که تقریباً معادل چهار فنجان قهوه در یک وعده است».

حرف ما را قبول نکنید – Healthline می گوید که قهوه نیز “یک نوشیدنی فوق العاده سالم” است! این به این دلیل است که بیشتر انواع قهوه حاوی کافئین هستند، ماده ای که می تواند خلق و خوی شما را تقویت کند و متابولیسم، عملکرد ذهنی و فیزیکی شما را بهبود بخشد.

کافئین با مسدود کردن اثرات آدنوزین، یک ماده شیمیایی در مغز که باعث می‌شود احساس خستگی کنید، هوشیارتر می‌شوید. با احتیاط مصرف کنید،

زیرا این اثرات ممکن است برای فصل امتحانات مفید باشد، اما نباید همیشه به آن توجه کنید تا مبادا بخواهید با بی خوابی مقابله کنید.

یک قانون کلی خوب این است که بدانید برای چه قهوه ای باید بروید. مصرف کنندگان قهوه چاشنی متوجه می شوند که اسپرسو بهترین عملکرد را دارد زیرا حاوی 75 میلی گرم کافئین در هر وعده است، که اگر بخواهید سریعتر وارد شود، ایده آل است.

کسانی که تحمل کافئین پایینی دارند باید گزینه هایی مانند سفید صاف را انتخاب کنند. برخلاف لاته، سفیده های مسطح یک شات اسپرسوی قوی را با شیر بخار پز ترکیب می کنند که برای مطالعه ساعت های طولانی عالی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.