اتصالی کابل 6 رشته ای موجب انفجار ماشین در وسط اتوبان شد

کابل واحد یا مجموعه‌ای از واحدها یا بخش‌ها و اتصالات مرتبط که یک سیستم ساختاری را تشکیل می‌دهند که برای محکم کردن یا پشتیبانی کابل‌ها و راه‌های مسابقه استفاده می‌شود.

سینی کابل 6 رشته ای باید به عنوان یک سیستم پشتیبانی برای روش های سیم کشی شامل هادی های سرویس، فیدرها، مدارهای انشعاب، مدارهای ارتباطی، مدارهای کنترلی و مدارهای سیگنالینگ استفاده شود.

هادی های منفرد عایق تنها زمانی در سینی کابل مجاز خواهند بود که مطابق استانداردها نصب شده باشند. نصب سینی کابل نباید به موسسات صنعتی محدود شود.

در مواردی که در معرض پرتوهای مستقیم خورشید قرار می گیرند، هادی های عایق و کابل های پوشش دار باید به عنوان مقاوم در برابر نور خورشید شناسایی شوند. سینی های کابل و اتصالات مربوط به آنها باید برای استفاده مورد نظر شناسایی شوند.

کابل

برای فرآیند ارزیابی وضعیت سلامت کابل پلی اتیلن متقابل، داده‌های نویز برای هر پارامتر ویژگی وجود دارد و تعیین اهمیت هر یک از ویژگی‌های بعد دشوار است، که منجر به انحراف در نتایج ارزیابی وضعیت کابل می‌شود.

یک الگوریتم ارزیابی سلامت کابل XLPE بر اساس ماشین بردار پشتیبانی فازی وزن دار با ویژگی Relief-F پیشنهاد شده است. الگوریتم Relief-F برای محاسبه اهمیت هر ویژگی بعد استفاده می شود.

کمیت ویژگی که با ارزیابی وضعیت سلامت کابل XLPE ارتباط ضعیفی دارد حذف می شود. علاوه بر این، ماشین بردار پشتیبانی فازی برای ارزیابی وضعیت سلامت کابل XLPE استفاده می‌شود که به داده‌های نویز درجه عضویت کمتری می‌دهد و تأثیر داده‌های نویز را بر نتایج ارزیابی کاهش می‌دهد.

تجزیه و تحلیل تجربی نشان می دهد که این روش می تواند به طور دقیق وضعیت سلامت کابل های XLPE را ارزیابی کند. این می تواند یک مقدار مرجع برای بخش های مربوطه برای انجام کارهای تعمیر و نگهداری و تعویض کابل و صرفه جویی در منابع انسانی و منابع مادی مورد نیاز برای نگهداری و تعویض کابل ها فراهم کند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.