آب معدنی بدون فلوراید سرطان روده را از بین می برد

چشمه آب معدنی بدون فلوراید در کوه سبلان ایران آب معدنی، آب چشمه‌های معدنی است که حاوی مواد معدنی مختلفی مانند املاح و ترکیبات گوگردی است.

آب معدنی ممکن است با توجه به وجود یا عدم وجود گازهای اضافه شده، معمولاً ساکن یا گازدار (گازدار/جوان) باشد.

به‌طور سنتی، آب‌های معدنی در منابع چشمه‌شان استفاده می‌شد یا مصرف می‌شد که اغلب به آن‌ها «گرفتن آب» یا «درمان درمان» گفته می‌شد.

آب جاری گسترش بیشتری یافت. همزمان، کشف آب آلوده، که تصور می‌شود باعث حصبه و وبا می‌شود، منجر به توسعه تجارت آب معدنی بطری‌شده در پایان قرن شد.

آب معدنی بطری مترادف با خلوص بود. پس از جنگ جهانی دوم، فروش آب معدنی با تبلیغات افزایش یافت و از رشد درآمد بهره مند شد. نستله در سال 2008 به تولیدکننده آب بطری شده در جهان تبدیل شد.

در سال 2015، این شرکت مالک 52 برند مختلف آب مانند Contrex، Vittel و Perrier بود.

آب

در مکان‌هایی مانند چشمه‌های معدنی، حمام، یا چاه‌ها. اصطلاح آبگرم برای مکانی که آب مصرف می شد و در آن حمام می شد استفاده می شد.

حمامی که در آن آب عمدتاً برای حمام کردن، درمان یا تفریح استفاده می‌شد. و چاهی که قرار بود آب مصرف شود.

امروزه بطری شدن آب معدنی در منبع برای مصرف توزیعی بسیار رایج تر است. سفر به سایت آب معدنی برای دسترسی مستقیم به آب در حال حاضر غیر معمول است و در بسیاری از موارد به دلیل حقوق مالکیت تجاری انحصاری امکان پذیر نیست.

بیش از 4000 برند آب معدنی به صورت تجاری در سراسر جهان موجود است.

در بسیاری از جاها اصطلاح “آب معدنی” در عامیانه به معنای هر آب گازدار یا آب سودا در بطری است، برخلاف آب لوله کشی.

هر چه یون های کلسیم و منیزیم بیشتر در آب حل شوند، سخت تر است. آب با یونهای کلسیم و منیزیم محلول کمی نرم است

سازمان غذا و داروی ایالات متحده آب معدنی را به عنوان آبی طبقه بندی می کند که حاوی حداقل 250 قسمت در میلیون مواد جامد محلول (TDS) است که از یک منبع آب زیرزمینی محافظت شده از نظر زمین شناسی و فیزیکی سرچشمه می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.